Neurofeedback tréner munkatársat keresünk – Pápa, Mosonmagyaróvár, Csorna

Mentális teljesítményfokozásra specializálódott győri központunk új praxisaiba fiatalos, innovatív tréner kollégákat keres részmunkaidős állásba elsősorban pedagógusi, gyógypedagógusi, óvodapedagógusi végzettséggel.
Melyik praxisokba? Mosonmagyarórvár, Pápa, Csorna

Pozíció: NEUROFEEDBACK TRÉNER

Feladatok:
• Neurofeedback tréning lebonyolítása
• Technikai eszközök kezelése
• Kliens folyamatok adminisztratív feldolgozása
• Előadásokon, bemutatókon, konferencián való részvétel

Feltételek:

  • Diploma: humán / egészségügyi / szociális / sport
  • Első sorban pedagógus, gyógypedagógus, óvodapedagógus, tanító, tanár végzettséggel és tapasztalattal rendelkező kollégákat keresünk.
  • 20 év szakterületen eltöltött gyakorlat
  • Technikai eszközök és szoftverek alkalmazásához való jártasság (számítógép, okostelefon, e-mail, Google kereső, Netflix, Youtube, Facebook)
  • Neurofeedback tréner képzés elvégzése (képzési díjas)
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Készségek:
• Kedves, empatikus, türelmes személyiség
• Kiváló kommunikációs készség
• Rugalmasság, kreatív problémamegoldó képesség

Elvárás:
• Lelkiismeretes, odaadó, támogató attitűd emberekkel való foglalkozás során– különös tekintettel: értelmileg akadályozott gyermekek, felnőttek valamint idősek
• Stabil érzelmi és családi háttér
• Mentális és fizikai egészségére igényes
• Emberek fejlesztése és segítése iránt hivatástudattal rendelkező
• Személyiségfejlesztés, önismeret

Előny:
• Pápa, Mosonmagyaróvár, Csorna avagy környéki lakhely

Gyógypedagógus, pedagógus, óvodapedagógus végzettség és gyakorlat
• Alternatív mentális és lelki harmonizáló rendszerek ismerete
• Egyéni vállalkozó egészségfejlesztő terapeuta rugalmas időbeosztással

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem
• A technológia alkalmazása juttatásként
• Színvonalas, modern munkakörnyezet
• Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
• Sikerélmény a legmodernebb idegrendszerfejlesztő technológia alkalmazása során
• Befogadó és támogató szakmai csapat

Munkaidő/időbeosztás:
• Heti 10-25 óra munkavégzés délelőtt és/vagy délután
• Havonta 1-2 alkalom szombat – 8 óra
• Munkaidőbeosztás rugalmasan megegyezés szerint
• Helyettesítési készség a többi praxisban

Munkavégzés helyszíne: Pápa (helyettesítésként Győr, Csorna)
Neurofeedback tréner képzés:
Időpontja: 2023. február vége-március (12 nap, nem egybefüggő) – Lásd részletek a weboldalon további képzési időpontjainkról.
Helyszín: Győr – Leier City Center, Győri Iparkamara, Myneuro Központ
Munkakezdés: a képzést követő betanulási időszak után

Jelentkezés: Fényképes önéletrajz és motivációs levél
E-mail: myneuro@myneuro.hu
Tárgy: Neurofeedback tréner pozíció
Jelentkezési határidő: 2023. február 20. (A későbbi jelentkezéseket is befogadjuk.)

Miről szól a Myneuro Mentális Teljesítményfokozás?
Hatékony megoldás gyermekek és felnőttek számára az egészségügyi, mentális és teljesítmény kihívások leküzdésében, valamint az idegrendszeri működés optimális szintre emelésében annak érdekében, hogy a mentális képességeik legjavát nyújtsák, ezáltal kiegyensúlyozott, sikeres életet éljenek.

Milyen területeken segít?
Figyelemzavar, hiperaktivitás, beszédfejlődési rendellenességek, Asperger szindróma, autisztikus tünetek, dühkitörés tüneteinek csökkentése
Alvászavar, migrén, szorongás, pánik, depresszió, stresszkezelés, traumafeldolgozás
Teljesítményfokozás vezetők, managerek, sportolók, diákok számára, Közérzetjavítás

Myneuro Mentális Teljesítményfokozó Központ

myneuro.hu | myneuro@myneuro.hu | facebook.com/myneurokozpont | +36 70 884 3894

Győr: 9082 Győr, Fehérvári út 107. |
Csorna: 9300 Csorna, Gyöngyvirág utca 19. |
Pápa: 8500 Pápa, Ady sétány 2. |
Mosonmagyaróvár: 9231 Máriakálnok, Márai u. 1. , Csodaház Fejlesztőközpont

További részletek a képzésről ide kattintva olvashatók.é

Oszd meg ismerőseiddel!

Iratkozz fel hírlevelünkre

Értesülj a legfrissebb hírekről, tartalmakról.

Foglalj időpontot a Myneuro Központ Praxisaiba!

Kategóriák

Népszerű tartalmak